EasyDens 14910 гривень з ПДВ

ГУСТИНОМІР ДЛЯ ДОМАШНІХ ТА КРАФТОВИХ МАЙСТРІВ
Почніть життя без ареометрів!


Довгоочікуваний прилад

Результат вимірювання готовий менше, ніж за 5 секунд, що значно швидше за традиційний ареометр.

EasyDens - це розумний густиномір для домашніх та крафтових пивоварів, для початківців, що займаються дистиляцією та виноробством для власного задоволення. EasyDens визначить екстракт/Plato сусла, використавши лише 2 мл зразка, та видасть результат за секунди. ПЗ дозволяє відслідковувати на смартфоні (iOS або Android) процес ферментації вашого пива. EasyDens використовує принцип модифікованої осцилюючої U-подібної трубки для отримання швидких та надійних результатів вимірювання. Ця технологія давно використовуєтся у професійному обладнанні та нарешті стала доступною для домашнього використання.

EasyDens - чудовий подарунок для майстра пивовара, винороба, або людини, що захоплюється виготовленням міцних напоїв.

ПЕРЕВАГИ

Для всіх напоїв

На відміну від ареометра, EasyDens визначає густину та температуру і одночасно за допомогою ПЗ на смартфоні перераховує на уявний вміст спирту, екстракту / цукру в напої.

Розрахує все за Вас

У Вашому смартфоні Ви одразу отримуєте результу в одиницях °Plato/SG, %об. алкоголя, °Brix або %мас екстракту. Прощавайте ручні розрахунки та корегування за таблицями.

Створений для швидкості

EasyDens повністю виконує вимірювання менше ніж за 5 секунд.

Створений лідером

Основою EasyDens є осцилююча U-подібна вимірювальна комірка,- прецизійний та стійкий елемент, що забезпечує точні результати.

Не витрачає Ваше пиво

Для вимірювання необхідно лише 2 мілілітри зразка; ми знаємо, що кожна краплина Вашого пива дорогоцінна.

Ані паперу, ані ручки

забудьте про записи на папері – зберігайте всі Ваші данні у застосунку Brew Meister для EasyDens app та експортуйте їх зі своего телефону колегам.

Чудовий результат у три кроки

Просто, швидко, надійно

Заповніть EasyDens дегазованим зразком та лише дайте команду.

От і все.

Для Android и iOS

Безкоштовний застосунок
для смартфонів

EasyDens має безкоштовний застосунок для смартфонів для домашніх та крафтових пивоварів. Цей застосунок сполучає Ваш смартфон з EasyDens через Bluetooth та дозволяє Вам виконувати швидкі вимірювання у всіх доступних одиницях вимірювання. Хочете прослідковувати ферментацію графічно, чи проводити окремі вимірювання в процесі зброджування - застосунок допоможе Вам на кожній стадії.